ZDROWY SEN
Zdrowy sen to podstawa Twojego dobrego samopoczucia

Pościel Welmax to zdrowy sen na lata.

kwiat lotosu

Kwiat Lotosu jasny

Kolekcja Kwiat Lotosu jasny to wełniana pościel o delikatnym wzorze idealna zarówno dla młodszych i starszych osób.

welmax kwiat lotosu pokaz

Narodziny Wenus

Kolekcja pościeli Narodziny Wenus to jasna pościel z delikatnym, orzechowym wzorem, który idealnie będzie pasował do gustownie, ale skromnie urządzonych wnętrz. Kremowy kolor w sypialni połączony z naturalną wełną o delikatnym włosiu da poczucie komfortu każdej osobie, nawet po ciężkim dniu.

narodziny wenus welmax pościel prezentacja
wenus
camel welmax prezentacja pościeli

Camel

Kolekcja pościeli Camel zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Kołdra z ekskluzywnej wełny zapewnia komfortowy sen. Jest ona delikatna i przyjemna w dotyku. Istnieje możliwość zamówienia kołdry o indywidualnym rozmiarze. W ofercie jest także poduszka o kształcie profilaktyczno-rehabilitacyjnym, zalecana przez ortopedów oraz zapewniająca zdrowy sen.

welmax camel zestaw poduszka opinie

Merino

Pościel Merino jest wykonana z wełny merynosów – owiec rasy hiszpańskiej hodowanych głównie w Australii i Nowej Zelandii. Jest to tzw. wełna krótkowłóknista, bardzo cienka (średnica od 18 do 23 mikronów), miękka, delikatna, przyjemna w dotyku.

welmax merino zestaw pościeli kołdra
pościel merino welmax pokazy

Materac memory

Materac został wykonany z tzw. „Pianki Memory” która charakteryzuje się idealnym dopasowaniem do kształtu ciała pod wpływem jego nacisku i temperatury. Pianka powraca do swojego kształtu dopiero po podniesieniu się z materaca zapobiegając powstawaniu ucisku na kręgosłup. Materac Memory zapewnia prawidłowe podparcie całego systemu mięśniowo-szkieletowego, a pokrowiec pikowany włóknem klimatyzującym zapewnia dobrą wentylację materaca i zwiększa komfort snu.

Pianka ta nie posiada sprężystości, za to charakteryzuje się dużymi zdolnościami amortyzującymi, więc bardzo dokładnie i płynnie dopasowuje się do sylwetki leżącego. Dzięki tym niezwykłym właściwościom liczba poruszeń ciała, może zostać zmniejszona, aż o 80% co powoduje zmniejszenie ilości nocnych wybudzeń,  które zakłócają proces snu i powodują bardzo częste poranne uczucie zmęczenia.

 

Poznaj opinie naszych Klientów