Naczynia

Naczynia Welmax pozwolą Ci zapomnieć o zbędnym tłuszczu, a w dodatku można je myć w zmywarce.

Zestawy

Mając na celu udoskonalenie jakości życia, firma Lides stworzyła markę ekskluzywnych naczyń WELMAX, których walory technologiczne zmieniają dotychczasowe spojrzenie na gotowanie.

Dzięki gotowaniu w Naczyniach Welmax możemy odkrywać tajemnice sztuki kulinarnej, dbając jednocześnie o zdrowie swoje i najbliższych.

naczynia zestawy welmax pokaz

Wieloletnie doświadczenie włoskich projektantów i inżynierów zaowocowało powstaniem naczyń ze stali szlachetnej, które przystosowane są do gotowania na płytach indukcyjnych , ceramicznych , gazowych i halogenowych, a specjalna konstrukcja gwarantuje optymalne wykorzystanie energii cieplnej i równomierne nagrzanie naczynia.

Naczynia Welmax wykonano z najwyżej jakości stali nierdzewnej INOX 18/10- najwyższej klasy chromoniklowego stopu, odpornego na większość kwasów i zasad.

Pokrywka

Pokrywka została tak skonstruowana , by wspierać proces cyrkulacji pary, jaki ma miejsce w trakcie gotowania , zapewniając tym samym optymalne wykorzystanie wody znajdującej się w produktach. W trakcie gotowania na jej wnętrzu osadza się para wodna i w postaci kropli powraca do gotowanej potrawy.

Pokrywka może być również  podstawiona pod naczynie , dzięki czemu Nasze potrawy możemy bezpośrednio podać na stół w naczyniu w którym je przygotowaliśmy.

Kolejną jej zaletą jest to ,że możemy ją odłożyć na uchwyt naczynia  zapobiegając w ten sposób zachlapaniu kuchenki czy blatów.

 

Termometr

Wszystkie pokrywki posiadają termometr pozwalający kontrolować temperaturę wewnątrz naczynia. Dzięki temu nie musimy podnosić pokrywki i tracić pary wodnej , która umożliwia Nam gotowanie w małej ilości wody.

Termometr pozwala Nam również kontrolować optymalny poziom temperatury co zapobiega przegrzaniu się naczynia i umożliwia zaoszczędzenie energii.

 

 

Uchwyty

Wykonane z materiałów termoizolacyjnych nie nagrzewają się podczas gotowania co zmniejsza ryzyko poparzenia się w porównaniu do tradycyjnych naczyń.

 

 

 

Krawędzie naczyń

Brzegi naczyń zostały tak wyprofilowane, aby użytkownik w sposób bezpieczny mógł przelać lub wylać  zawartość naczynia bez jego zabrudzenia.

 

 

 

Dno akutermiczne

Naczynia Welmax wyposażono w specjalistyczne dno akumulujące ciepło co pozwala optymalnie wykorzystać energię potrzebną do rozgrzania naczynia. Atutem dna akutermicznego jest przede wszystkim to, że szybko się nagrzewa i długu utrzymuje ciepło.

 

 

 

Poznaj opinie naszych Klientów

Brytfanna

Naczynia idealne do pieczenia. Wykonane z najwyższej jakości stali. Pozwala szybko, ekonomicznie i zdrowo przygotować nawet najbardziej wyszukane dania. Mięso pieczone w brytfannie jest chrupiące na wierzchu, pozostając soczystym w środku

welmax garnek brytfanna prezentacja

Idealna do większych mięs,
ryb oraz innych dużych zdobyczy.

welmax garnek brytfanna prezentacja

Naczynie jest wielopoziomowe,
co pozwala na jednoczesne pieczenie i przygotowanie
potraw na parze.

Poznaj opinie naszych Klientów

multiwar welmax opinie

Multiwar DUO

Niezastąpione urządzenie do szybkiego przygotowywania smacznych i zdrowych posiłków. W wyniku szczelnego zamknięcia, w naczyniu następuje duży wzrost ciśnienia, dzięki czemu proces gotowania ulega znacznemu skróceniu.
Tradycyjne posiłki przygotujemy w kilka minut:
rosół – 7 minut,
bigos – 15 minut,
golonka – 45 minut.

W skład zestawu wchodzi naczynie 4l ,7l i koszyk do parowania oraz pokrywa ciśnieniowa i pokrywka szklana. Multiwar posiada potrójny system bezpieczeństwa dzięki któremu użytkownik może czuć się bezpiecznie w trakcie gotowania pod ciśnieniem.
Dno wielowarstwowe, które zastosowano w Multiwarach Duo pochłania i dodaje maksymalnie jednolite ciepło.
Dla wygody użytkownika wbudowano w pokrywę czasomierz, który możemy wyjąć i włożyć do kieszeni oddając się relaksowi, a gdy Nasze danie będzie już gotowe zostaniemy powiadomieni o tym sygnałem dźwiękowym.

Poznaj opinie naszych Klientów

Patelnia grillowa

średnica 32 cm

Smażenie nigdy nie było tak przyjemne. Nie potrzeba dodawać zbędnych tłuszczów, aby Twoje potrawy zachwycały Twoich bliskich, a dzięki innowacyjnej, nieprzywierającej powłoce, wystarczy ją tylko przetrzeć ściereczką.

patelnia grillowa welmax opinie

Poznaj opinie naszych Klientów

patelnia welmax prezentacja

Patelnia mała

średnica 20 cm

Dokonałe smażone warzywa czy lekka ryba przygotowana bez dodatku tłuszczów to znakomity element zdrowej diety. Dzięki małej patelni łatwo przytogujesz dania w małych porcjach lub podsmażysz dodatki do większych dań.

Poznaj opinie naszych Klientów