Świat Welmax

“Łączy nas zdrowe podejście do życia…“

welmax opinie

Życie każdego z nas to nieprzerwana opowieść pełna wyjątkowych zdarzeń i zwyczajnych przeżyć.

Welmax czerpie inspiracje z codzienności, kiedy wspólnie robimy normalne rzeczy – gotujemy, sprzątamy, śpimy. Właśnie z myślą o tych zwykłych dniach i zwykłych nocach, już od kilkunastu lat, firma dostarcza rozwiązania, dzięki którym klienci, czują się wyjątkowo, komfortowo i cieszą się lepszym zdrowiem.

W centrum zainteresowania stawia te obszary życia, które są dla nas najważniejsze – czystość, przygotowywanie posiłków oraz odpoczynek. Rozwiązania firmy Welmax wywodzą się z natury i spełniają najgłębsze potrzeby, wyznaczając jednocześnie nowe standardy, które stają się wzorem dla innych.

Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla Państwa specjalne kolekcje najwyższej jakości pościeli, naczynia do przygotowywania zdrowych i smacznych posiłków oraz szeroką gamę systemów czyszczących aby Wasz dom stał się jeszcze zdrowszy a Wy abyście czuli się w nim jeszcze lepiej.

welmax forum

Firma Welmax jest regularnie wyróżniana i nagradzana za jakość, za wzornictwo i za podejście do Klientów. Wielokrotnie wyróżniana „Certyfikatem Grand Prix Wielkopolski” pod Honorowym Patronatem Wojewody, Złotym Medalem „Akademii Polskiego Sukcesu”, otrzymała miano „Luksusowa Marka Gentlemana” w 2009 i 2011 roku, a także tytuł „Produkt VIP Jakość 2013” oraz wielokrotnie przyznawano marce Welmax „Certyfikat Najwyższa Jakość Produktu” począwszy od 2011 roku. Firma chętnie poddaje swoje produkty badaniom jakościowym i cieszy się „Certyfikatem Najwyższa Jakość” zarówno przyznanym przez Centrum Badań i Monitorowania Jakości, jak i Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością, który wyróżnił firmę już grudniu 2005 roku.

Jesteśmy członkiem Wielkopolskiego Związku Pracodawców zrzeszonego w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

welmax opinie